Доставка та Оплата

В інтернет-магазині MORKVA ви завжди можете купити свіжі овочі та фрукти з доставкою додому в Києві і передмісті.
Доставка овочів, фруктів, зелені, горіхів

Оформивши замовлення в інтернет-магазині MORKVA, ви завжди можете купити свіжі овочі та фрукти з доставкою додому в Києві й найближчому передмісті. Ви гарантовано придбаете свіжі овочі, фрукти, зелень, салати, горіхи та сухофрукти найкращої якості. А доставку до вас додому здійснять професійні кур'єри згідно наступного графіка.

Графік доставки продуктів наступний:

Доставка замовлень в інтернет-магазині MORKVA здійснюватися на наступний день після оформлення замовлення з 12.00 до 21.00.

Вихідний день - ПОНЕДІЛОК.

Всі доставки, які за терміном потрапляють на понеділок будуть виконані у вівторок.

У дні державних свят доставки не здійснюються.

В інтернет-магазині MORKVA свіжі овочі та фрукти з доставкою додому в Києві географія доставки замовлень умовно ділитися на 3 зони. Кожна зона доставки має свої умови, а саме:

I зона: безкоштовна доставка (до під'їзду): Теремки-1, Теремки-2 до Голосіївської площі, Жуляни, ВДНХ, Феофанія, Новосілки, Чабани, Віта Поштова.

Мінімальна сума замовлення - 300 грн.

II зона: платна доставка (до під'їзду): Деміївка, Печерськ, проспект Науки, Борщагівка, Новобіличі, Академмістечко, Святошин.

При замовленні на суму більше 500 грн., Вартість доставки - 50 грн. При замовленні на суму менше 500 грн. вартість доставки - 100 грн. При замовленні на суму від 1000 грн. - доставка безкоштовно.


III зона: платна доставка (до під'їзду):
Лівий берег, Оболонь, Виноградар, Сирець, Петрівка.

При замовленні на суму більше 1000 грн., Вартість доставки - 70 грн. При замовленні на суму менше 1000 грн. вартість доставки - 150 грн. При замовленні на суму от 2000 грн. - доставка безкоштовно.

Умови оплати:

В інтернет-магазині MORKVA свіжі овочі та фрукти з доставкою додому в Києві сума мінімального замовлення становить 300,00 грн.


Оплатити своє замовлення Ви можете наступними способами:

1 - готівкою кур'єру при доставці;

2 - переказ на карту Приватбанку. Оплата здійснюється виключно у національній валюті (гривні) на наш банківський рахунок. Номер рахунку ми надішлемо Вам на мобільний телефон після формування Вашого замовлення.

УВАГА: Через ваговій товар сума замовлення може відрізнятися від заявленої на сайті. У день доставки, після зважування продуктів, ми відправимо СМС-повідомлення з точною сумою до оплати.